کود ماهی غنی شدهاما خواص این ماده غذایی به همین جا ختم نمی شود و این محصول دارای پروتئین، چربی، رطوبت خاکستر و ازت نیز می باشد. جالب است بدانید که درجات کیفی این خوراک دام و طیور بر اساس این مواد تعیین می شود.

تماس با فروشنده استعلام قیمت تأمین کننده: مهندسی کشاورزی خزانه ای صحرا

پتاسیم با رشد گیاه و تولید پروتیین برای مقاومت گیاه در برابر حشرات و بیماری ها و استفاده موثر از آب کاربرد دارد.

کود مرغی غنی شده به دلیل میکروب زدایی، مضرات آن کاملا از بین رفته است و استفاده آن برای درختان و زراعتها خواص فراوانی دارد.

در بسیاری از گاوداری‌های گوشتی و شیری از این خوراک به منظور تقویت سیستم ایمنی بدن این حیوانات و نیز رفع کمبودهای ویتامینی و پروتئینی آن ها استفاده می‌شود.

اگر در سایت تبلیغاتی وبی آگهی رایگان ندارید همین حالا شروع کنید راهنمای درج آگهی

ثبت‌نام

در این صورت میزان کلروفیل بیشتر و توانایی فتوسنتز چندین برابر خواهد شد.

سلام عرض شد مهندس . باغ من حدود ۱۲۰۰ متر در منطقه آبسرد دماوند واقع شده .حدود ۱۶۰ اصل درخت میوه و نهال شامل درخت های گیلاس،سیب،هلو ،شلیل،گلابی،می باشد . که فقط درخت آلبالو خوب بار میدهد بقیه درخت ها انگشت شمار بار میدهند .

آشنایی با جلبک دریایی و کاربرد آن در کشاورزی ادامه مطلب

انواع مختلفی از کود گوگرد در بازار وجود دارد که بسته به نوع درخت، زمان استفاده و شرایط خاک باید از آن ها استفاده نمود. به عبارت دیگر بهترین کود برای رشد سریع درختان میوه در  مورد این عنصر براساس چند فاکتور مذکور تعیین می گردد.

همچنین با توجه به دوار بودن دیسک ها ارجاع به سايت و ورود بخار از یک سو و تخلیه بخار از همان قسمت قرار دادن و استفاده از متریالی مخصوص جهت جلوگیری از نشت بخار که خاصه در این مجموعه تولید میشود نیز از دیگر افتخارات این مجموعه به حساب می‌آید.

درباره ما

از آنجا که وعده های غذایی ماهی خشک و بقایای ماهی است ، هنوز هم نیاز به کمپوست در خاک دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *